Sortiment

Volná pracovní místa

Společnost Coradia, s.r.o. hledá nového kolegu na místo prodejce mobilních telefonů a příslušenstvím v těchto nákupních centrech: Děčín.

                                 

 

Máte rádi obchod a milujete vše okolo mobilních telefonů?
Je na čase se podívat k nám do firmy.

Proč CORADIA?

Jsme česká firma, která je na trhu více než 16 let. Nemáme rádi korporátní vedení nebo naškrobené límečky a proto se u nás budete cítit přirozeně. Provozujeme 18 prodejen v nákupních centrech.
U nás jsou lidé ohodnoceni na základě toho, kolik prodají a ne podle toho s kým se kamarádí. Čím více se Ti daří v prodeji, tím více dostaneš na provizi. U nás si dobří prodejci přijdou i na 40.000Kč měsíčně.

 

Jak k nám?

Pokud máš chuť pracovat, stačí zaslat životopis na mail radekwaloszek@coradia.cz . Ozveme se a pokud se domluvíme, můžeš začít. Nikoho neházíme do vody, proto Tě důkladně zaškolíme.

 

Co by jsi u nás dělal?

Prodával by jsi zákazníkům kvalitní zboží z oficiálních českých distribucí. Prodávat lidem co chtějí, doporučit jim příslušenství, doplňkové služby a za to brát provizi. Ve volných chvílích si se zákazníky povídat, doporučit, vyřešit reklamaci a za to brát provize.

 

A co by jsi nám měl nabídnout?

Především chuť pracovat, chuť si vydělávat obchodem a prodejem. Nebát se se zákazníky aktivně komunikovat. Pokud budeš mít nápad, jak cokoliv zlepšit, tak sem s ním.

 

A jak obohatíme tvůj život?

Předně mají naší zaměstnanci velké slevy na prodávané zboží. Zajímavé věrnostní bonusy a benefity. Firemní školení a večírky.

 

Naše prodejny

18 prodejních míst po ČR

Prodejní místa

Přijímáme platební karty

visa maestro mastercard
mastercard visa maestro