Huawei P40 PRO, 8GB/256GB, Ice White

23 990 Kč
do 3 dnů
Položka byla vyprodána…
Konstrukce:Dotykový displej; Operační systém:Android; Typ displeje:OLED; Počet jader:8; Operační paměť:8 GB; Interní paměť:256 GB; Integrovaný fotoaparát:s rozlišením 15 a více Mpix; Funkce:Wi-Fi, GPS, BlueTooth, Přední kamera, Přisvětlovací dioda, LTE, Bezdrátové nabíjení, NFC, Čtečka otisku prstů, Dual SIM; Certifikace:IP68

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obr. Nová vize fotografie 1512717a

Nová vize fotografie

Pořizuj fotografie a videa, kdykoliv chceš se čtverným Ultra Vision Leica fotoaparátem. Způsob převrat ve svých zkušenostech s rychlostí a výkonem se špičkovou čipovou sadou Kirin 990 5G. Inovativní design potěší tvé estetické cítění a přinese ergonomický komfort. Přistroj HUAWEI P40 Pro tě připraví na budoucnost. IP68 poskytuje ochranu před náhlými dešťovými kapkami nebo náhodnými stříkanci, pociť volnost a vydej se za dobrodružstvím. Je načase popustit uzdu své energii a kreativitě.

Obr. Celý den, celá scéna a skvělé rozlišení 1512717b

Celý den, celá scéna a skvělé rozlišení

Prozkoumávání života a vytváření příběhů nikdy nekončí. Penta/Quad/Triple Ultra Vision fotoaparát Leica je sjednocený systém, na který se můžeš spolehnout. Vytvoří dokonalý snímek ve dne i v noci a nezáleží, jestli je objekt tvého zájmu blízko, či daleko. Snadno zachytíš to, co vidíš a vyjádříš své pocity. Telefon nabízí špičkový snímač o rozměrech 1/1.28 palců s vysokou pixelovou velikostí 2.44 µm. Barevný filtr RYYB navíc pouští obrovské množství světla, přináší velký dynamický rozsah a redukuje podíl šumu. Hlavní 50 Mpx fotoaparát podporuje sloučení 4 pixelů v 1 a automatické zaostření Octa PD a přináší úžasný jas a přesné detaily bez ohledu na scénu a světelné podmínky. HUAWEI XD Fusion Engine využívá vylepšený procesor pro zpracování obrazu a NPU a dokáže rychle zpracovat ohromné množství informací, mimořádně vylepšit jas na úrovni pixelu každého snímku ve dne i v noci.

Obr. Každá malá část vypráví jiný velký příběh 1512717c

Každá malá část vypráví jiný velký příběh

S hlavním 50 Mpx fotoaparátem zachytíš fotografii stejně jako tvůj pohled, nevynecháš jediný úžasný detail. Vyber si jakoukoliv část ze snímku, zvětši ji a získej další skvělý záběr s bohatou strukturou a barevností. Díky senzoru HUAWEI Ultra Vision zachytíš i ve tmě úsměv, oblíbené šaty a noční panoramata, fotografie budou skvěle osvětlené, ostré a s nízkým šumem. Hlavní fotoaparát Ultra Vision HUAWEI P40 Pro a senzor barevné teploty s AI zobrazí barvy o 45 %* lépe, navíc dokáží přesně analyzovat a segmentovat prostředí a osoby. Vylepšené pixely přináší do fotografie více světla, přirozenou barvu a ostré detaily. Zachyť kvalitní portrét kdykoliv a kdekoliv.

Obr. Dál než tvoje oko dohlédne 1512717d

Dál než tvoje oko dohlédne

Konstrukce periskopu SuperZoom vkládá do kompaktního těla několik čoček. Proto jasně uvidíš nejen věci, které jsou přímo před tvým zrakem, ale i to co je skryto mimo tvé zorné pole. Inovativní snímač RYYB přináší skvělou jasnost i při nízkém osvětlení. A vylepšený AIS plus OIS zajišťuje bezkonkurenční výkon přiblížení až do 50x. Není třeba přibližovat se k objektu. Vše si přiblížíš ve vysokém rozlišený, s ostrými obrysy a přesnou barvou. Prohlédni si kytaru svého oblíbeného zpěváka, přibliž si text výstražné značky na druhé straně řeky a slzy radosti na tváři sportovce. Všechny detaily stojí za to vidět.

Obr. Vypadáš skvěle 1512717e

Vypadáš skvěle

Nový vylepšený přední 32 Mpx fotoaparát o vysokém rozlišení s automatickým zaostřováním úzce spolupracuje s fotoaparátem s hloubkou IR a vytvoří skvělé selfie s přirozenými bokeh efekty. Inteligentní optimalizace osvětlení, barvy kůže a detailů textury je přesnější. Pořizuj si selfie s radostí.

Obr. Vyprávěj příběhy 1512717f

Vyprávěj příběhy

Profesionální širokoúhlá 40 Mpx kinematografická kamera s inovativním snímačem RYYB ti umožní popustit uzdu tvořivosti při vytváření filmových videí. S filmovými funkcemi nahraješ videa ve vysokém 4K rozlišení pomocí zadních i předních kamer, zaznamenáš nejlepší okamžiky i klid života, nebo zoomem vstoupíš do větší vzdálenosti. Vyprávěj příběhy různými způsoby.

Obr. Jedinečný výkon pro skutečný zážitek 1512717g

Jedinečný výkon pro skutečný zážitek

Osvoj si ultra vysokou rychlost díky první integrované čipové sadě na světě 5G SoC, Kirin 990 5G. Díky technologii 7nm+ EUV a inovativní architektuře CPU dosahuje HUAWEI P40 Pro vysoké účinnosti a plynulosti systému. Nech se okouzlit vynikajícím výkonem grafiky GPU Mali-G76 MC16, nepřekonatelným zpracováním obrazu s vylepšeným ISP a pokročilou schopností AI v NPU se dvěma jádry. Vylepšený modul zpracování obrazu inteligentně optimalizuje obrazové rámce, aby zajistil vysokou plynulost při menší spotřebě energie. Na senzačním displeji s frekvencí 90 Hz uvidíš skutečný rozdíl při hraní hry s frekvencí obnovy obrazu 90 fps. Nyní je plynulejší a stabilnější a většinu času zůstává ve stavu High-frame. Nedělej si starosti s přehříváním, jedinečný systém SuperCool s 3D grafenovým filmem je spojen s ultra tenkým VC pro efektivní odvádění tepla.

Obr. Užij si každý nezapomenutelný den 1512717h

Užij si každý nezapomenutelný den

Inovativní architektura CPU přináší vysoce výkonnou účinnost. AI algoritmus pro rozdělení energie přináší lepší využití 4200 mAh baterie a poskytuje skvělý výkon a delší provozní dobu. Dej si pauzu na kávu. Jakmile budeš chtít pokračovat, telefon bude plně nabitý díky 40 W HUAWEI SuperCharge. Užij si rychlý, bezpečný a snadný způsob nabíjení s bezdrátovou variantou 27 W HUAWEI SuperCharge. Vezmi si telefon, kdykoliv ho potřebuješ.

Obr. Tvoje tvář je tvým heslem, stejně tak otisk prstu 1512717i

Tvoje tvář je tvým heslem, stejně tak otisk prstu

Funkce odemknutí obličejem přesně rozpozná rysy tvého obličeje a umožní odemknout obrazovku, nebo přistoupit k soukromým aplikacím. Bez ohledu na to, zda je kolem světlo, nebo tma, ověření je rychlé a spolehlivé. Vždy, když zvedneš telefon, můžeš ho současně odemknout pomocí otisku prstu na zvětšeném senzoru. Je to nejpřirozenější, nejpřesnější a velice rychlé ověření.

Obr. Očekávané HD hovory, nečekaná zábava 1512717j

Očekávané HD hovory, nečekaná zábava

HUAWEI MeeTime i při nízkém osvětlení nebo slabé síti zajistí stabilní zvuk a video s vysokým rozlišením na ostatních zařízeních HUAWEI. Navíc máš možnost sdílet obrazovku a pomoci své rodině nebo přátelům vyřešit problémy s jejich telefonem tím, že jim ukážeš přesný postup. Díky spolupráci s hardwarem třetí strany, jako je 360° fotoaparát nebo drony, si můžeš užít zábavné telefonáty, produktivní schůzky a nekonečnou zábavu.

Obr. Spolupráce přes více obrazovek 1512717k

Spolupráce přes více obrazovek

Nyní můžeš kromě pouhého sloučení rozhraní telefonu do přenosného počítače využít aplikace, které máš v notebooku k otevírání a úpravu souborů v telefonu, můžeš také přímo telefonovat prostřednictvím reproduktorů, mikrofonu a fotoaparátu ve svém notebooku. Software i hardware se spojují v jedno. Stačí potáhnout prstem z levé dolní strany a aktivuješ ovládací panel k řízení všech chytrých zařízení v okolí. Můžeš například přímo vysílat obrazovku telefonu, začít spolupráci přes více obrazovek nebo zapnout reproduktory.

Obr. Snadné sdílení 1512717l

Snadné sdílení

Není potřeba žádný kabel, internetová data ani instalace žádné aplikace, stačí vybrat HUAWEI Share a snadno zahájíš rychlý přenos souborů nebo fotografií mezi telefonem a dalšími HUAWEI zařízením, nebo tiskárnou třetí strany. Stačí pouhé klepnutí a reproduktor bude pokračovat v přehrávání hudby z telefonu, nebo se připojí k Wi-Fi ze směrovače.

Obr. Ahoj Celie 1512717m

Ahoj Celie

Seznam se s Celií. Rozumí tvým hlasovým příkazům a pomůže ti při telefonování, nastavení událostí v kalendáři, odpovídání na zprávy, přehrávání hudby nebo kontrole počasí. Využívá schopnosti umělé inteligence, může vidět věci kolem tebe, identifikovat rostliny, překládat jídelní lístky a počítat kalorie ve tvém jídle.

Obr. Obchod s aplikacemi 1512717n

Obchod s aplikacemi

Telefon Huawei P40 Lite E používá uživatelské rozhraní EMUI a mobilní služby Huawei (Huawei Mobile Services). V telefonu najdete obchod s aplikacemi HUAWEI AppGallery, jehož obsah se neustále rozšiřuje. Služby a aplikace Google nejsou integrovány a tedy některé populární aplikace třetích stran není možné stáhnout.

Technické specifikace

 • Displej: 6,58" OLED
 • Rozlišení displeje: 2640x1200
 • Procesor: HUAWEI Kirin 990 5G
 • Počet jader: 8
 • Frekvence jádra: 2x Cortex-A76 Based 2,86 GHz + 2x Cortex-A76 Based 2,36 GHz + 4x Cortex-A55 1,95 GHz
 • Grafický čip GPU: Mali-G76
 • Operační systém: EMUI 10.1 (vychází ze systému Android 10)
 • Operační paměť: 8 GB
 • Interní paměť: 256 GB
 • Zadní fotoaparát: 50 Mpx + 40 Mpx + 12 Mpx + 3D snímač hloubky
 • Přední fotoaparát: 32 Mpx
 • Podporované multimédia: Formáty audio souborů: *.mp3, *.mp4, *.3gp, *.ogg, *.amr, *.aac, *.flac, *.wav, *.midi; Formáty video souborů: *.3gp, *.mp4
 • Blesk: Ano
 • Bluetooth: Bluetooth 5.1, podporuje BLE, SBC, AAC, LDAC
 • Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac/ax, 2x2 MIMO, HE160, 1024 QAM, 8 Spatial-stream Sounding MU-MIMO
 • Vstup pro sluchátka: USB Typ-C
 • Verze USB: USB Typ-C, USB 3.1 GEN1
 • Systém určování polohy: GPS ( duální pásmo L1 + L5 ), AGPS, Glonass, BeiDou ( trojité pásmo B1I+B1C+B2a ), Galileo ( duální pásmo E1 + E5a ), QZSS ( duální pásmo L1 + L5 ), NavIC
 • Dual SIM / typ SIM karty: Ano, 2x nanoSIM
 • Síť: 2G-5G SIM 1, 2G-4G SIM 2 
 • Kapacita baterie: 4200 mAh
 • Senzory: Čidlo gravitace, Infračervené čidlo, Čidlo otisku prstu, Hallův senzor, Gyroskop, Kompas, Čidlo okolního světla, Čidlo přiblížení, Snímač gesta, Čidlo teploty barev
 • Další funkce: IP68, NFC
 • Výška: 158,2 mm
 • Šírka: 72,6 mm
 • Hloubka: 8,95 mm
 • Hmotnost: 209 g
 • Obsah balení: 1× telefon (s integrovanou baterií), 1× nabíječka, 1× kabel USB Type-C, 1× sluchátka USB s konektorem typu C, 1× stručná příručka, 1× nástroj pro vysunutí, 1× záruční list

Doplňkové parametry

Kategorie: Huawei
Záruka: 2 roky
Velikost displeje: 6,5" a více
Operační paměť: 8 GB
Velikost uložiště: 256 GB
Konektor: USB-C
Kapacita baterie: 4000mAh - 4499mAh
Funkce: Čtečka otisku, Rychlé nabíjení, Čtečka obličeje, Bezdrátové nabíjení, NFC, OTG
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: