Samsung Galaxy A52 6GB/128GB, modrá

Novinka
Značka: Samsung
8 990 Kč
Skladem

Mobilní telefon Samsung Galaxy A52 nabízí 6,5“ Super AMOLED FHD+ displej, osmijádrový procesor Snapdragon 720G, 6 GB RAM, 128 GB úložiště, microSD slot, čtyřnásobný fotoaparát 64 Mpx+12 Mpx+5 Mpx+5 Mpx, přední fotoaparát 32 Mpx, NFC, Dual SIM, čtečku otisků prstů, odolnost IP67, baterii 4 500 mAh, Android 11.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čtyři vějířovitě rozprostřené telefony Galaxy A52 5G. Tři při pohledu zezadu ukazují zadní kameru a barvy Awesome Blue, Awesome White a Awesome Violet. Jeden je zobrazený zepředu a na obrazovce je nápis Awesome, koláž ženské hlavy, postava ve žlutém kabátu a skákající člověk. Na telefony stříká voda.

*Obrázek je simulovaný. **Dostupnost barev se může lišit v závislosti na zemi nebo operátorovi. ***Galaxy A52 5G disponuje stupněm krytí IP67. Testováno při ponoření do 1 metru sladké vody po dobu až 30 minut. Nedoporučuje se použití na pláži, u bazénu nebo s mýdlovou vodou. V případě polití telefonu sladkým nápojem opláchněte zařízení v čisté stojaté vodě za klikání tlačítek. Zabezpečený pouze proti nízkému tlaku vody. Vysoký tlak vody, jako je tekoucí voda z vodovodu nebo sprcha, může zařízení poškodit.

 

 

Úžasná obrazovka pro skutečně plynulé scrollování

Kochejte se živými detaily s FHD+ Super AMOLED displejem, který dosahuje 800 nitů1 i za jasného denního světla. Eye Comfort Shield2 snižuje vyzařování modrého světla a Real Smooth udržuje hladký obraz, ať už hrajete nebo scrollujete. To vše na rozsáhlém 6,5palcovém Infinity-O displeji.

Galaxy A52 5G při pohledu zepředu. Vyobrazen muž stojící na pláži při západu slunce, obloha v růžové a modré barvě se rozpíná i mimo hranice displeje. Nápis Jas 800 nitů, Eye Comfort Shield s logem SGS a Real Smooth.

*Obrázky jsou simulovány pro ilustrační účely. **Měřeno úhlopříčně. Úhlopříčka displeje je 6,5", pokud počítáme celý obdélníkový tvar; se zaoblenými rohy je úhlopříčka 6,3". Skutečná zobrazovací plocha displeje je menší kvůli zaobleným rohům a otvoru pro fotoaparát. 1. V případě, že je v nastavení zapnutý adaptivní jas. Jas obrazovky se může zvýšit až na 800 nitů, pokud je displej dle zabudovaného senzoru jasu vystaven více než 20 000 luxům, například ve velmi jasném prostředí nebo na přímém slunečním světle. Hodnoty jasu naměřené senzorem se mohou lišit v závislosti na úhlu světla. 2. Displej Galaxy A52 5G (SM-A525) obdržel od společnosti SGS certifikaci Eye Care na základě jeho schopnosti snížit škodlivé účinky modrého světla. Tuto certifikaci naleznete na https://www.sgs.com.

 

Nastavujeme nový standard oslňujícího designu

Představujeme komfortní, elegantní křivky kompaktního designu Galaxy A52 5G. Minimalistická kamera perfektně splývá s matnou povrchovou úpravou na zadní straně a vytváří ikonický vzhled. Ukažte svůj styl se čtyřmi trendovými barvami: Awesome Violet, Awesome Black, Awesome White a Awesome Blue.

2. Černá Galaxy A52 5G v barvě Awesome Black, pohled z několika úhlů ukazuje design: zadní, přední, boční a detailní pohled na zadní kameru.

 

 

Skvělý fotoaparát, vždy ostré a stabilní záběry

Systém více objektivů telefonu Galaxy A52 5G posouvá fotografie na zcela novou úroveň. Pořizujte ostré a jasné fotografie po celý den pomocí 64Mpx hlavního fotoaparátu s ultra vysokým rozlišením a OIS. Ještě širší úhel záběru získáte s ultraširokoúhlým fotoaparátem. Přizpůsobte zaostření pomocí Depth fotoaparátu nebo se přibližte k detailům s makro fotoaparátem.

Detail zadního pokročilého čtyřnásobného fotoaparátu na modelu Awesome Violet zobrazující hlavní fotoaparát se světelností f/1,8, rozlišením 64 Mpx a OIS, ultraširokoúhlý fotoaparát s f/2,2 a 12 Mpx, Depth fotoaparát s f/2,4 a 5 Mpx a makro fotoaparát s f/2,4 a 5 Mpx.

*OIS: Optická stabilizace obrazu

Zachyťte každý detail i při slabém osvětlení s OIS

Rozlučte se s rozmazanými fotografiemi a videi. OIS (Optická stabilizace obrazu) pomáhá stabilizovat vaše snímky, aby byl pohyb plynulý a stále ostrý ‒ i při slabém osvětlení. Fotoaparát přitáhne více světla a rozjasní vaše snímky i při slabém osvětlení.

Galaxy A52 5G v režimu na šířku. Na obrazovce je večerní scéna večírku s lidmi, kteří si hrají s prskavkami, a pokračuje i mimo displej. Obraz uvnitř displeje je jasnější a podrobnější než vnější část displeje, což ukazuje OIS.

 

Ultraširokoúhlý fotoaparát pro výjimečné zážitky

Podobně jako lidské oko, i 12Mpx ultraširokoúhlý fotoaparát vidí okolní svět pod úhlem 123 stupňů, což dodává větší perspektivu všemu, co fotografujete.

 

Makro fotoaparát věnuje pozornost drobným detailům

Přibližte se ještě více s 5Mpx makro fotoaparátem a zvýrazněte i ty nejmenší detaily ve vašem snímku. Aplikuje na vaše fotografie přirozený bokeh efekt, který umožní vašemu objektu vyniknout z pozadí.

*Obrázky jsou simulovány a slouží pouze pro ilustrační účely. **Funkce makro fotoaparátu (fotografie/video) je podporována pouze u zadního fotoaparátu.

Detailní snímek pořízen makro fotoaparátem, který ukazuje detaily fialové květiny.

Připraven na superstabilní videa

Superstabilizace obrazu Galaxy A52 5G udržuje vaše videa hladká a stabilní. Nahrává jako vysoce kvalitní akční kamera za využití ultraširokoúhlého fotoaparátu a prediktivního softwaru.


*Obrázky jsou simulovány a slouží pouze pro ilustrační účely. **Výsledky se mohou lišit v závislosti na světelných a/nebo podmínkách natáčení, včetně více objektů, rozostření nebo pohybujících se objektů. ***Nepodporuje funkci přiblížení. ****K dispozici pouze při natáčení s ultraširokoúhlým fotoaparátem ve Full HD.

Zaostřete pomocí Depth fotoaparátu

5Mpx Depth fotoaparát vám umožní upravit hloubku ostrosti vašich fotografií. Jednoduchým dotykem můžete snadno doladit rozostření pozadí za vaším objektem, a dosáhnout tak vysoce kvalitních portrétů, které skutečně vyniknou.

 

Přední kamera s vysokým rozlišením, hvězdné selfie

32Mpx přední fotoaparát Galaxy A52 5G pořizuje kvalitní selfie s vysokým rozlišením po celý den. A díky efektu bokeh, který jemně rozostří pozadí, bude váš obličej centrem pozornosti.

*Obrázky jsou simulovány a slouží pouze pro ilustrační účely.

Žena pořizující selfie, zatímco se kouká do objektivu. Pozadí je jemně rozostřeno pomocí bokeh efektu.

Odolný proti polití a pocákání

S odolností proti vodě a prachu IP67 vydrží tento telefon ponoření až do 1 metru vody po dobu až 30 minut. Takže můžete v klidu dál fotit a hrát, i pokud vám telefon lehce navlhne.

1. Galaxy A52 5G disponuje stupněm krytí IP67. Testováno při ponoření do 1 metru čisté vody po dobu až 30 minut. Nedoporučuje se použití na pláži, u bazénu nebo s mýdlovou vodou. V případě polití telefonu sladkým nápojem opláchněte zařízení v čisté stojaté vodě za klikání tlačítky. Zabezpečený pouze proti nízkému tlaku vody. Vysoký tlak vody, jako je tekoucí voda z vodovodu nebo sprcha, může zařízení poškodit.

Galaxy A52 5G v barvě Awesome Violet, pohled zezadu se stříkající vodou kolem.

Prostorový zvuk jako na dlani

Se dvěma reproduktory ‒ jedním nahoře a druhým dole ‒ získáte skvělý audio zážitek i bez sluchátek. Posuňte filmovou noc nebo své oblíbené hry na novou úroveň se zvukem jako z kina, který vás vtáhne do děje.

Člověk držící Galaxy A52 5G v režimu na šířku se scénou rytíře na obrazovce bojujícího s drakem chrlícím oheň, zatímco po obou stranách telefonu vycházejí zvukové vlny, které demonstrují stereo reproduktory.

Úžasná baterie, která vydrží 2 dny¹

Baterie s kapacitou 4 500 mAh (typická)2 vám poskytne více času na to, co máte rádi ‒ streamování, sdílení, hraní her a další. Řízení spotřeby ovládané umělou inteligencí detekuje a následně se přizpůsobuje vašim zvykům s mobilním zařízením pro dlouhotrvající výkon. A díky superrychlému až 25W nabíjení se Galaxy A52 5G rychle vrátí zpět do hry.

Galaxy A52 5G v režimu na šířku s panorámou města při západu slunce na obrazovce. Nad telefonem je půlkruh ukazující cestu slunce přes den s ikonami vycházejícího slunce, zářícího slunce a měsíce, které naznačují východ slunce, poledne a noc. Text s hodnotou 4 500 mAh (typická).

*Nabíječka 25W Super Fast Charging se prodává samostatně. 1. Odhadováno podle profilu využití průměrného/typického uživatele. Nezávisle posouzeno společností Strategy Analytics mezi 20.1.-31.1.2021 ve Velké Británii s předběžnými verzemi SM-A725, SM-A525, SM-A526, SM-A325, SM-A326 ve výchozím nastavení s využitím sítí LTE a 5G Sub6 (NENÍ testováno v síti 5G mmWave). Skutečná výdrž baterie se liší podle síťového prostředí, používaných funkcí a aplikací, frekvence hovorů a zpráv, počtu nabití a mnoha dalších faktorů. 2. Typická hodnota testována za laboratorních podmínek u třetích stran. Typická hodnota je odhadovaná průměrná hodnota s ohledem na odchylku kapacity baterie mezi vzorky baterií testovanými podle normy IEC 61960. Jmenovitá (minimální) kapacita je 4 370 mAh. Skutečná výdrž baterie se může lišit v závislosti na síťovém prostředí, vzorci používání a dalších faktorech.

S úžasným výkonem toho zvládnete více najednou

Ať už se soustředíte na jeden nebo více úkolů najednou, Galaxy A52 5G přináší velké zvýšení výkonu díky pokročilému osmijádrovému procesoru a až 6 GB RAM. Ukládejte více a mažte méně s interním úložištěm 128 GB. Pokud to nestačí, přidejte až 1 TB s microSD kartou.

Poloviny dvou telefonů Galaxy A52 5G v režimu na šířku. Na jedné obrazovce je video s horkovzdušnými balóny a na druhé obrazovce je přímý přenos koncertu s komentáři v reálném čase. Text ve středu říká osmijádrový procesor, 6 GB RAM a úložiště 128 GB plus až 1 TB.

*Kapacita RAM a interní paměti se mohou v jednotlivých zemích lišit. Skutečné dostupné úložiště se může lišit v závislosti na předinstalovaném softwaru. **MicroSD karta se prodává samostatně.

Game Booster vám dává náskok

Maximalizujte výkon s Game Booster. Zbavte se rozptýlení a vylepšete váš herní výkon pomocí speciálního rozhraní a snadno dostupného menu. Frame Booster poskytuje grafice plynulý, realistický pohyb. A zatímco budete hrát na maximum, Game Booster se bude učit vaše vzorce používání pro optimalizaci baterie, teploty a paměti.

Galaxy A52 5G vám přináší Game Booster, který se učí optimalizovat baterii, teplotu a paměť při hraní her.

*Zařízení a obrázek obrazovky jsou simulovány a slouží pouze pro ilustrační účely. **Kompatibilita Game Booster se může u jednotlivých her lišit.

Chraňte to, na čem vám záleží

Samsung Knox, který je už od začátku zabudován do hardwaru i softwaru telefonu, chrání váš telefon od okamžiku zapnutí. Nabízí vícevrstvé zabezpečení a chrání vaše nejcitlivější informace před malwarem i škodlivými hrozbami.

Text s nápisem Secure s logem Samsung Knox namísto písmena U. Pět vrstev ve tvaru telefonu, jedna má obvody a čip, další čtyři vypadají jako sklo s logem Samsung Knox. Každá vrstva představuje ochranné vrstvy Samsung Knox: Hardware Root of Trust, Knox Verified Boot, TIMA*, SE pro Android and Container.

*Integrity Measurement Architecture založená na Trustzone.

Zabezpečení jediným dotekem

Snímač otisků prstů na obrazovce Galaxy A52 5G rozpozná váš jedinečný otisk prstu, a umožní vám tak snadno a bezpečně odemknout telefon. A s biometrickými ověřovacími službami Samsung Pass poskytuje váš otisk prstu rychlejší a bezpečnější metodu ověřování pro přihlašování do aplikací a na webové stránky.

*Funkce webového přihlášení Samsung Pass je k dispozici pouze na Samsung Internet. **Kompatibilita a dostupnost funkcí a funkcionalit se může lišit v závislosti na aplikacích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Samsung
Záruka: 2 roky
Velikost displeje: 6,5" a více
Operační paměť: 6 GB
Velikost uložiště: 128 GB
Konektor: USB-C
Kapacita baterie: 4500mAh - 4990mAh
Funkce: Čtečka otisku, Rychlé nabíjení, Dual SIM, Čtečka obličeje, NFC, OTG

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: