Samsung Galaxy A72 6GB/128GB, bílá

11 990 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Mobilní telefon Samsung Galaxy A72 nabízí 6,7“ Super AMOLED FHD+ displej, osmijádrový procesor Snapdragon 720G, 6 GB RAM, 128 GB úložiště, microSD slot, čtyřnásobný fotoaparát 64 Mpx+8 Mpx(OIS)+12 Mpx+2 Mpx, přední fotoaparát 32 Mpx, NFC, čtečku otisků prstů, odolnost IP67, baterii 5 000 mAh, Android 14

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čtyři vějířovitě rozprostřené telefony Galaxy A72. Tři při pohledu zezadu ukazují zadní kameru a barvy Awesome Blue, Awesome White a Awesome Violet. Jeden je zobrazený zepředu a na obrazovce je nápis Awesome, koláž ženské hlavy, postava ve žlutém kabátu a skákající člověk. Na telefony stříká voda.

*Obrázek je simulovaný. **Dostupnost barev se může lišit v závislosti na zemi nebo operátorovi. ***Galaxy A72 disponuje stupněm krytí IP67. Testováno při ponoření do 1 metru sladké vody po dobu až 30 minut. Nedoporučuje se použití na pláži, u bazénu nebo s mýdlovou vodou. V případě polití telefonu sladkým nápojem opláchněte zařízení v čisté stojaté vodě za klikání tlačítek. Zabezpečený pouze proti nízkému tlaku vody. Vysoký tlak vody, jako je tekoucí voda z vodovodu nebo sprcha, může zařízení poškodit.

Úžasná obrazovka pro skutečně plynulé scrollování

Kochejte se živými detaily s FHD+ Super AMOLED displejem, který dosahuje 800 nitů1 i za jasného denního světla. Eye Comfort Shield2 snižuje vyzařování modrého světla a Real Smooth udržuje hladký obraz, ať už hrajete nebo scrollujete. To vše na rozsáhlém 6,7palcovém Infinity-O displeji.

Galaxy A72 při pohledu zepředu. Vyobrazen muž stojící na pláži při západu slunce. Nápis Jas 800 nitů, Eye Comfort Shield s logem SGS a Real Smooth.

*Obrázky jsou simulovány pro ilustrační účely. **Měřeno úhlopříčně. Úhlopříčka displeje je 6,7", pokud počítáme celý obdélníkový tvar; se zaoblenými rohy je úhlopříčka 6,6". Skutečná zobrazovací plocha displeje je menší kvůli zaobleným rohům a otvoru pro fotoaparát. 1. V případě, že je v nastavení zapnutý adaptivní jas. Jas obrazovky se může zvýšit až na 800 nitů, pokud je displej dle zabudovaného senzoru jasu vystaven více než 20 000 luxům, například ve velmi jasném prostředí nebo na přímém slunečním světle. Hodnoty jasu naměřené senzorem se mohou lišit v závislosti na úhlu světla. 2. Displej Galaxy A72 (SM-A725) obdržel od společnosti SGS certifikaci Eye Care na základě jeho schopnosti snížit škodlivé účinky modrého světla. Tuto certifikaci naleznete na https://www.sgs.com.

Nastavujeme nový standard oslňujícího designu

Představujeme komfortní, elegantní křivky kompaktního designu Galaxy A72. Minimalistická kamera perfektně splývá s matnou povrchovou úpravou na zadní straně a vytváří ikonický vzhled. Ukažte svůj styl se čtyřmi trendovými barvami: Awesome Violet, Awesome Black, Awesome White a Awesome Blue.

2. Galaxy A72 v barvě Awesome Black, pohled z několika úhlů ukazuje design: zadní, přední, boční a detailní pohled na zadní kameru.

Skvělý fotoaparát, vždy ostré a stabilní záběry

Pořizujte ostré a jasné fotografie po celý den pomocí 64Mpx hlavního fotoaparátu s ultra vysokým rozlišením a OIS. Ještě širší úhel záběru získáte s ultraširokoúhlým fotoaparátem a nové vzdálenosti objevíte s teleobjektivy s 3× optickým zoomem a 30× Space zoomem s OIS.

Detail zadního pokročilého čtyřnásobného fotoaparátu na modelu Awesome Violet zobrazující teleobjektiv se světelností f/2,4, rozlišením 8 Mpx a OIS, hlavní fotoaparát s f/1,8, 64 Mpx a OIS, ultraširokoúhlý fotoaparát s f/2,2 a 12 Mpx a makro fotoaparát s f/2,4 a 5 Mpx.

*OIS: Optická stabilizace obrazu **30× Space zoom zahrnuje digitální zoom, který může způsobit určité zhoršení obrazu.

Zachyťte každý detail i při slabém osvětlení s OIS

Rozlučte se s rozmazanými fotografiemi a videi. OIS (Optická stabilizace obrazu) pomáhá stabilizovat vaše snímky, aby byl pohyb plynulý a stále ostrý ‒ i při slabém osvětlení. Fotoaparát přitáhne více světla a rozjasní vaše snímky i při slabém osvětlení.

Galaxy A72 v režimu na šířku. Na obrazovce je večerní scéna večírku s lidmi, kteří si hrají s prskavkami, a pokračuje i mimo displej. Obraz uvnitř displeje je jasnější a podrobnější než vnější část displeje, což ukazuje OIS.

*Obrázky jsou simulovány a slouží pro ilustrační účely.

Profesionální snímky ze tří perspektiv

Začněte s 12Mpx ultraširokoúhlým fotoaparátem, který snímá svět okolo vás podobně jako lidské oko, tedy ve 123 stupních. Pokračujte s širokoúhlým fotoaparátem s rozlišením 64 Mpx nebo se přibližte pomocí 8Mpx teleobjektivu s 3× optickým zoomem a vytvářejte krásné záběry zblízka.

1. Žena stojící na skále a hledící do dálky s horami zobrazenými v pozadí, což naznačuje, že A72 dokáže zachytit širší snímek pomocí ultraširokoúhlého fotoaparátu.

Profesionální snímky ze tří perspektiv

Začněte s 12Mpx ultraširokoúhlým fotoaparátem, který snímá svět okolo vás podobně jako lidské oko, tedy ve 123 stupních. Pokračujte s širokoúhlým fotoaparátem s rozlišením 64 Mpx nebo se přibližte pomocí 8Mpx teleobjektivu s 3× optickým zoomem a vytvářejte krásné záběry zblízka.

 2. Žena stojící na skále a hledící do dálky s horami zobrazenými v pozadí, což naznačuje, že A72 dokáže zachytit širší snímek pomocí širokoúhlé kamery.

Profesionální snímky ze tří perspektiv

Začněte s 12Mpx ultraširokoúhlým fotoaparátem, který snímá svět okolo vás podobně jako lidské oko, tedy ve 123 stupních. Pokračujte s širokoúhlým fotoaparátem s rozlišením 64 Mpx nebo se přibližte pomocí 8Mpx teleobjektivu s 3× optickým zoomem a vytvářejte krásné záběry zblízka.

 3. Žena stojící na skále a hledící do dálky s horami zobrazenými v pozadí, což naznačuje, že A72 dokáže zachytit širší snímek pomocí teleobjektivu.

Makro fotoaparát věnuje pozornost drobným detailům

Přibližte se ještě více s 5Mpx makro fotoaparátem a zvýrazněte i ty nejmenší detaily ve vašem snímku. Aplikuje na vaše fotografie přirozený bokeh efekt, který umožní vašemu objektu vyniknout z pozadí.

*Obrázky jsou simulovány a slouží pouze pro ilustrační účely. **Funkce makro fotoaparátu je podporována pouze u zadního fotoaparátu.

Detailní snímek pořízen makro fotoaparátem, který ukazuje detaily fialové květiny.

Přední kamera s vysokým rozlišením, hvězdné selfie

32Mpx přední fotoaparát Galaxy A72 pořizuje kvalitní selfie s vysokým rozlišením po celý den. A díky efektu bokeh, který jemně rozostří pozadí, bude váš obličej centrem pozornosti.

*Obrázky jsou simulovány a slouží pouze pro ilustrační účely.

Žena pořizující selfie, zatímco se kouká do objektivu. Pozadí je jemně rozostřeno pomocí bokeh efektu.

Odolný proti polití a pocákání

S odolností proti vodě a prachu IP67 vydrží tento telefon ponoření až do 1 metru vody po dobu až 30 minut. Takže můžete v klidu dál fotit a hrát, i pokud vám telefon lehce navlhne.

1. Galaxy A72 disponuje stupněm krytí IP67. Testováno při ponoření do 1 metru čisté vody po dobu až 30 minut. Nedoporučuje se použití na pláži, u bazénu nebo s mýdlovou vodou. V případě polití telefonu sladkým nápojem opláchněte zařízení v čisté stojaté vodě za klikání tlačítky. Zabezpečený pouze proti nízkému tlaku vody. Vysoký tlak vody, jako je tekoucí voda z vodovodu nebo sprcha, může zařízení poškodit.

Galaxy A72 v barvě Awesome Violet, pohled zezadu se stříkající vodou kolem.

Prostorový zvuk jako na dlani

Se dvěma reproduktory ‒ jedním nahoře a druhým dole ‒ získáte skvělý audio zážitek i bez sluchátek. Posuňte filmovou noc nebo své oblíbené hry na novou úroveň se zvukem jako z kina, který vás vtáhne do děje.

Člověk držící Galaxy A72 v režimu na šířku se scénou rytíře na obrazovce bojujícího s drakem chrlícím oheň, zatímco po obou stranách telefonu vycházejí zvukové vlny, které demonstrují stereo reproduktory.

Úžasná baterie, která vydrží 2 dny¹

Baterie s kapacitou 5 000 mAh (typická)2 vám poskytne více času na to, co máte rádi ‒ streamování, sdílení, hraní her a další. Řízení spotřeby ovládané umělou inteligencí detekuje a následně se přizpůsobuje vašim zvykům s mobilním zařízením pro dlouhotrvající výkon. A díky superrychlému až 25W nabíjení se Galaxy A72 rychle vrátí zpět do hry.

Galaxy A72 v režimu na šířku s panorámou města při západu slunce na obrazovce. Nad telefonem je půlkruh ukazující cestu slunce přes den s ikonami vycházejícího slunce, zářícího slunce a měsíce, které naznačují východ slunce, poledne a noc. Text s hodnotou 5 000 mAh (typická).

1. Odhadováno podle profilu využití průměrného/typického uživatele. Nezávisle posouzeno společností Strategy Analytics mezi 20.1.-31.1.2021 ve Velké Británii s předběžnými verzemi SM-A725, SM-A525, SM-A526, SM-A325, SM-A326 ve výchozím nastavení s využitím sítí LTE a 5G Sub6 (NENÍ testováno v síti 5G mmWave). Skutečná výdrž baterie se liší podle síťového prostředí, používaných funkcí a aplikací, frekvence hovorů a zpráv, počtu nabití a mnoha dalších faktorů. 2. Typická hodnota testována za laboratorních podmínek u třetích stran. Typická hodnota je odhadovaná průměrná hodnota s ohledem na odchylku kapacity baterie mezi vzorky baterií testovanými podle normy IEC 61960. Jmenovitá (minimální) kapacita je 4 860 mAh. Skutečná výdrž baterie se může lišit v závislosti na síťovém prostředí, vzorci používání a dalších faktorech.

S úžasným výkonem toho zvládnete více najednou

Ať už se soustředíte na jeden nebo více úkolů najednou, Galaxy A72 přináší velké zvýšení výkonu díky pokročilému osmijádrovému procesoru a až 6 GB RAM. Ukládejte více a mažte méně s interním úložištěm 128 GB. Pokud to nestačí, přidejte až 1 TB s microSD kartou.

Poloviny dvou telefonů Galaxy A72 v režimu na šířku. Text ve středu říká osmijádrový procesor, 6 GB RAM a úložiště 128 GB plus až 1 TB.

*Kapacita RAM a interní paměti se mohou v jednotlivých zemích lišit. Skutečné dostupné úložiště se může lišit v závislosti na předinstalovaném softwaru. **MicroSD karta se prodává samostatně.

Game Booster vám dává náskok

Maximalizujte výkon s Game Booster. Zbavte se rozptýlení a vylepšete váš herní výkon pomocí speciálního rozhraní a snadno dostupného menu. Frame Booster poskytuje grafice plynulý, realistický pohyb. A zatímco budete hrát na maximum, Game Booster se bude učit vaše vzorce používání pro optimalizaci baterie, teploty a paměti.

Galaxy A72 vám přináší Game Booster, který se učí optimalizovat baterii, teplotu a paměť při hraní her.

*Zařízení a obrázek obrazovky jsou simulovány a slouží pouze pro ilustrační účely. **Kompatibilita Game Booster se může u jednotlivých her lišit.

Chraňte to, na čem vám záleží

Samsung Knox, který je už od začátku zabudován do hardwaru i softwaru telefonu, chrání váš telefon od okamžiku zapnutí. Nabízí vícevrstvé zabezpečení a chrání vaše nejcitlivější informace před malwarem i škodlivými hrozbami.

Každá vrstva bezpečnostního systému, od hardwaru po software, představuje ochranné vrstvy Samsung Knox: Hardware Root of Trust, Knox Verified Boot, TIMA*, SE pro Android and Container.

*Integrity Measurement Architecture založená na Trustzone.

Zabezpečení jediným dotekem

Galaxy A72 při pohledu zepředu, na displeji není nic jiného než snímač otisků prstů na obrazovce.Snímač otisků prstů na obrazovce Galaxy A72 rozpozná váš jedinečný otisk prstu, a umožní vám tak snadno a bezpečně odemknout telefon. A s biometrickými ověřovacími službami Samsung Pass poskytuje váš otisk prstu rychlejší a bezpečnější metodu ověřování pro přihlašování do aplikací a na webové stránky.

*Funkce webového přihlášení Samsung Pass je k dispozici pouze na Samsung Internet. **Kompatibilita a dostupnost funkcí a funkcionalit se může lišit v závislosti na aplikacích.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Samsung
Záruka: 2 roky
Velikost displeje: 6,5" a více
Operační paměť: 6 GB
Velikost uložiště: 128 GB
Konektor: USB-C
Kapacita baterie: 5000mAh - 5499mAh
Funkce: Čtečka otisku, Rychlé nabíjení, Dual SIM, Čtečka obličeje, NFC, OTG
Položka byla vyprodána…

Samsung Galaxy A72

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: