Kryt Njord Jord pro iPhone 13, zelený

1 499 Kč
Skladem

Design pouzdra Njord Magsafe pro iPhone 13 je jedinečný; pouzdro je vyrobeno ekologicky udržitelným způsobem z prvotřídní kůže islandského lososa; tento produkt je dokonalým módním doplňkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Design pouzdra Njord Magsafe pro iPhone 13 je jedinečný; pouzdro je vyrobeno ekologicky udržitelným způsobem z prvotřídní kůže islandského lososa; tento produkt je dokonalým módním doplňkem, který udržuje stylovost vašeho iPhonu. Toto pouzdro bylo navrženo tak, aby perfektně fungovalo se všemi magnetickými doplňky Apple MagSafe, včetně systému bezdrátového nabíjení MagSafe - stejně jako s jakoukoli jinou bezdrátovou nabíječkou! 

_________

 

Prohlášení o odpovědném navrhování

Chraňte svůj iPhone 13 stylově pomocí tohoto ikonického pouzdra z kůže islandského lososa. Njorð byELEMENTS vytváří stylové a funkční módní doplňky pro zařízení Apple s materiály, které jsou vyráběny prvotřídními a udržitelnými postupy, jako například s pravou islandskou lososovou kůží. Užijte si kvalitu, řemeslné zpracování a velký důraz na detail s kteroukoli ze čtyř krásných tmavých severských barevných kombinací!

_________

 

Prvotřídní islandská lososová kůže zpracovávána udržitelným způsobem

Naše pouzdro Njord MagSafe je vyrobeno z prvotřídní kůže islandského lososa, která se zpracovává udržitelným způsobem s nulovou uhlíkovou stopou, v našem výrobním závodě v Sauðárkrókur na Islandu. Lososová kůže je jedinečný materiál, který je nejen krásný a rafinovaný na dotek, ale také pevný a odolný. Lososová kůže je udržitelnou a etickou volbou pro prvotřídní kožené produkty. 

_________

 

Produkt je kompatibilní s MagSafe - je navržen pro iPhone 13

Pouzdra Njord MagSafe byla navržena tak, aby perfektně fungovala se všemi doplňky Apple MagSafe, včetně systému bezdrátového nabíjení MagSafe - stejně jako s jakoukoli jinou bezdrátovou nabíječkou! Inovativní kroužek MagSafe na zadní straně pouzdra chrání lososovou kůži před přímým kontaktem s nabíječkami a zachovává a chrání vytříbenou texturu lososové kůže před každodenním opotřebováním během nabíjení.

_________

 

Ochrana proti pádu z výšky 2 m

Váš iPhone 13 si zaslouží tu nejlepší ochranu! Pouzdra Njord dobře vypadají, ale také zajišťují ochranu úrovně Military Standard 810G s ochranou proti náhodným pádům z výšky až 2 metrů. Díky dalším klíčovým ochranným funkcím a všestranné ochraně zajišťuje toto pouzdro Njord stylovou ochranu pro váš iPhone 13 - každodenně. 

_________

 

Udržujte svůj iPhone v perfektním stavu

Aby bylo možné uchovávat váš iPhone v perfektním stavu, obsahují pouzdra Njord MagSafe vnitřní výstelku z pravého mikrovlákna. Hedvábná a jemná podšívka z mikrovlákna chrání zadní část vašeho iPhonu; evokuje příběh Njorda, boha moří - inspirace pro naši kolekci Salmon Leather.

_________

 

Řemeslné zpracování s precizními technickými postupy

Všechna naše pouzdra Njord MagSafe jsou navrhována a zpracovávána tak, aby perfektně seděla na daném produktu; obsahují úhledné otvory pro fotoaparát; nikdy nenarušují výkon vašeho telefonu a zároveň poskytují ochranu pro vaše čočky. Precizní zpracování je spojeno s ochranou proti pádu a s perfektní kompatibilitou s daným produktem; zahrnuje také tlačítka, která cvakají! 

_________

 

Nulová uhlíková stopa

Lososová kůže se vyrábí na Islandu pomocí postupů s nulovou uhlíkovou stopou - využívá udržitelné a obnovitelné zdroje energie v zemi, například zdroje geotermální a vodní energie. 

_________

Doplňkové parametry

Kategorie: iPhone 13
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: